wyszukiwanie zaawansowane
» SYSTEM PUNKTÓW

Likwidacja magazynu, totalna przecena 50% na wszystko!


W kwietniu 2017r. kontakt z obsługą oraz odbiór osobisty możliwy będzie w dni wysyłkowe (poniedziałki, środy, piątki).

Kontakt

 • E-mail:sklep@mamitati.pl
 • Telefon535-994-353
  w godz. 8:00-15:00
 • Gadu Gadu56006459
 • Godziny działania sklepuzamówienia można składać 24h/dobę.

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

SYSTEM PUNKTÓW

MamiTati

Czy warto się zarejestrować w MamiTati.pl ?
Posiadając konto w naszym sklepie, przy składaniu każdego zamówienia będziesz otrzymywać PUNKTY. Każdy punkt posiada określoną wartość kwotową. Dzięki temu dokonując zakupów w naszym sklepie będziesz mógł(a) płacić punktami za produkty. Ilość otrzymanych punktów po zalogowaniu możesz łatwo sprawdzić w ustawieniach swojego konta.

 Co to?

Co to jest System Punktów ?
W trosce o zadowolenie naszych klientów stworzyliśmy System Punktowy. Zakup produktów w naszym sklepie premiowany jest punktami. Ilość zdobytych punktów zależy od wartości zakupionych produktów. Wszystkie punkty zdobyte w sklepie MamiTati.pl posiadają wartość pieniężną i mogą zostać użyte do zapłaty za asortyment dostępny w Sklepie.

 Jak to działa?

Jak działa System Punktów ?
Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są każdemu zalogowanemu klientowi po sfinalizowaniu zakupów. Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można dowolnie przeznaczać na inne produkty z oferty MamiTati.pl. Aby sprawdzić status i ilość punktów należy się zalogować na swoje konto w sklepie. Aktualny stan punktów oraz historia transakcji dostępna jest w zakładce Moje punkty. Podczas składania w przyszłości kolejnych zamówień, jeśli Klient posiada zatwierdzone punkty pojawia się możliwość zapłaty za towar przy ich użyciu.

 1 za 1

Punkty i ich wartość
Aktualnie, za każde 1,00 zł wydane w MamiTati.pl zostanie naliczony 1 pkt
Dla przykładu:

Wartość Zakupu:  100,00 zł
Wartość przyznanych punktów:  5,00 zł

 Koszyk

Wydawanie Punktów za zakupy
Jeżeli posiadasz zatwierdzone punkty, możesz je użyć do dokonania zakupów w naszym sklepie MamiTati.pl. Podczas procesu składania zamówienia, na tej samej stronie, na której wybieramy formę płatności pojawi się okienko z możliwoscią wybrania zapłaty punktami. Jeżeli ilość punktów będzie wystarczająca aby pokryć całą wartość zamówienia nie ma potrzeby wybierania dodatkowej formy płatności. Jeżeli jednak punkty nie pokryją całej kwoty zamówienia trzeba będzie wybrać dodatkową formę płatności. Po zaznaczeniu opcji zapłaty punktami przy potwierdzeniu zamówienia pokaże się kwota zamówienia pomniejszona o wartość punktów, a punkty zostaną odjęte od stanu punktowego konta.

Recenzje produktów 

Zarabianie punktów za pisanie recenzji

 

Opinie klientów na temat naszego asortymentu pomagają nam ulepszać ofertę. Dodatkowo są ułatwieniem dla innych klientów dokonujących zakupów w naszym sklepie. Dlatego jako wyraz naszej wdzięczności za wszelkie recenzje wynagradzamy klientów poprzez powiększanie stanu punktów na ich kontach
o 5pkt.(równowartość 0,25 zł).

Recenzja musi  być oryginalna.

MamiTati.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia lub nieopublikowania recenzji jeżeli uznamy że jest ona niezgodna z powyższymi warunkami. Zastrzegamy sobie również prawo do poprawiania błędów ortograficznych i gramatycznych. MamiTati.pl nie jest odpowiedzialny za treści i oceny recenzji klientów.

Warunki użytkowania:

 • Punkty naliczane są tylko klientom zarejestrowanym w MamiTati.pl.

 • Zdobyte punkty wykorzystać można tylko w MamiTati.pl.

 • Uzyskane punkty nie podlegają wymianie na gotówkę.

 • Uzyskanych punktów nie można przekazać innym klientom sklepu.

 • Uzyskane punkty można wykorzystać jedynie zamieniając je na produkty zakupione w MamiTati.pl.

 • Punkty nie będą refundowane w przypadku wycofania lub niezrealizowania zamówienia.

 • W przypadku wycofania lub braku realizacji zamówienia punkty uzyskane za to zamówienie będą likwidowane z konta klienta.

 • Kiedy dokonujesz zakupu z użyciem punktów, konieczny jest wybór innej metody płatności jeśli wartość punktów nie pokrywa kosztów całego zamówienia.

 • Minimalny liczba punktów jaką trzeba wykorzystać żeby płacić punktami to: 200 pkt.

 • Minimalna wartość zamówienia aby móc wykorzystać zebrane punkty to: 100,00zł.

 • Przy jednorazowym zamówieniu można wykorzystać maksymalnie 1,000 pkt (50,00 zł).

 • Podczas naliczania punktów za zamówienie nie są uwzględniane koszty wysyłki.

 • Podczas naliczania ilości punktów uwzględniana jest pełna kwota z VAT, którą płaci klient za produkty w zamówieniu, a więc z uwzględnieniem podatku.

 • W procesie naliczania punktów są także brane pod uwagę zamówienia za które zapłacono punktami z dotychczasowej puli punktów.

 • Brak jest ograniczeń co do produktów nabywanych przy użyciu punktów, oraz ich cen.

 • Płacąc za zamówienie punktami należy wykorzystać jednorazowo min. 200pkt.

 

Zachęcamy co jakiś czas sprawdzać tę stronę, gdyż warunki punktowe mogą się zmienić.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ilości przyznawanych punktów oraz ich przelicznika bez uprzedniego powiadomienia. Przelicznik widoczny tutaj zawsze aktualny

Kiedy wystąpi problem?
W razie jakichkolwiek pytań, problemów lub wątpliwości związanych z Systemem Punktów prosimy o kontakt z naszym sklepem.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl